Barbora Smrčinová

Meditace

Srdečně tě vítám u mých meditací

Jakožto máma jogínka meditace naprosto miluju. Je to úžasný způsob, jak se na chvilku zastavit, zklidnit, uvolnit, ale taky se podívat do svého nitra a poléčit ho. Vedené meditace jsou skvělé pro všechny ty, kteří si neumí jen tak sednout, ztišit se, napojit se na svůj dech a nechat vše plynout. Právě vedené meditace ti můžou pomoci dosáhnout stavu hlubokého uvolnění a harmonie, jak na úrovni fyzické, tak emoční i duševní.

Jakým ženám můžu své meditace doporučit?

Všem holkám, mámám, ženám i divoženkám, jejichž duše volá po tomto léčivém zážitku.

  • Možná jsi žena, která začala objevovat dary ženství. Žena, která nastoupila na vědomou cestu, na cestu sebepoznání. A chceš se o ženských léčivých meditacích dozvědět víc.
  • Možná jsi ale taky rozlítaná maminka, která chce být pro své děti pohodovou, spokojenou mámou (protože spokojená máma = spokojené dítě i rodina). Taky ale možná chceš začít pracovat sama na sobě, na své vnitřní vyrovnanosti a svém ženství, které se po porodu otevřelo.
  • Nebo prostě jen potřebuješ vypnout, napojit se sama na sebe, na přírodu a poslechnout si krásná milá slova, která tě zrelaxují a poléčí na těle i na duši.

Ať už patříš do kterékoliv skupiny, naslouchej své intuici, a nech se ode mě pohýčkat a pohladit právě tou meditací, která tě osloví a upřímně chytne za srdce.

Co jsou to vlastně vedené meditace, a jak k nim přistupuji já?

V józe meditaci řadíme ke koncentračním technikám, respektive meditace nastává ve chvíli, kdy jsme plně koncentrovaní na nějaký subjekt (třeba plamen svíčky), kolotoč našich myšlenek se začne pomaličku zastavovat a dostaneme se do stavu, kdy hranice mezi subjektem a námi, jako objektem je velice tenká. Vše začne splývat v jedno a přichází pocit hlubokého souznění, lásky a jednoty s celým vesmírem.

Zní to krásně, že? Abychom se ale k takovému stavu dopracovaly, chce to opravdu hodně času, hodně trpělivosti a píle, než začneme sklízet ovoce. Než se tedy dostaneme do stavu meditace a naplno procítíme, co to vlastně znamená, může to trvat dlouhá léta, a někdy je na to dokonce jeden život příliš krátký.

S ČÍM ALE MŮŽEME PRACOVAT HNED JSOU VEDENÉ MEDITACE A VIZUALIZACE

Já je naprosto zbožňuji, vidím v nich obrovský potenciál. Během několika minut velmi rychle a efektivně transformuješ svoji vnitřní sílu a dostaví se pocit hlubokého uvolnění, klidu a harmonie.

Mé meditace jsou velmi jemné, ženské a nenásilné. Prostě si jen dáš sluchátka do uší, a necháš se vést mým hlasem. Provedu tě po krajině tvého vlastního těla, krajinou přírody i mnoha symboly, které ti pomohou zpracovat témata, která ve svém životě zrovna řešíš. 

Při tvoření svých meditací vycházím vždy z vlastních zkušeností, ale také ze zkušeností a prožitků mých klientek a žen v mém okolí. Všechny své meditace tvořím vždy s láskou a úctou k ostatním ženám. Tak, aby pomáhaly, ale i pohladily a dosytily křehkou ženskou duši.

SKVĚLÉ, JESTLI JSI DOČETLA AŽ SEM, PATRNĚ TĚ TVÉ SRDCE K MÝM LÉČIVÝM MEDITACÍM TÁHNE. MÁM Z TOHO OPRAVDU VELKOU RADOST. PŘIPRAVILA JSEM PRO TEBE HNED NĚKOLIK NÁDHERNÝCH VEDENÝCH MEDITACÍ, NA JEJICHŽ PŘEHLED SE MŮŽEŠ PODÍVAT NÍŽE:

Meditace, díky kterým se napojíš na své ženství, i ty díky kterým se jako máma zharmonizuješ:

ROZKVĚT ŽENSKÉHO LŮNA

MILUJI SVÁ PRSA

PROBUZENÍ DIVOŠKY

VNITŘNÍ ZAHRADA

OČISTNÝ VODOPÁD

Meditace, ve kterých se hluboce propojíš s přírodou a budeš čerpat sílu a energii z jejích zdrojů:

ZEMĚ

VODA

OHEŇ

VZDUCH

ÉTER

Meditace, které si u mě můžeš stáhnout zdarma:

ZÁŘIVÁ LUNA

VKRÁČÍM NA CESTU K HARMONII

U všech mých meditací si navíc můžeš pustit krátkou ukázku, takže nebudeš kupovat zajíce v pytli. Můžeš tak hned zjistit, jestli tě daná meditace osloví či ne.

Nech se vést svojí intuicí. Přečti si vždy, co k dané meditaci píšu, přečti si názory a recenze od ostatních žen, které už mé meditace poslouchají a pusť si ukázku. Pak už jen důvěřuj tomu hlasu uvnitř sebe

Děkuji a budu se na tebe těšit u některé z mých meditací

POTŘEBUJEŠ PORADIT?

Pokud bys měla jakékoliv otázky, neváhej se mi ozvat na info@barborasmrcinova.cz, nebo volej na 721 352 334.