Barbora Smrčinová

Aromaterapeutické masáže

  • Cítíš se unavená?
  • Jsi často ve stresu?
  • Chybí ti energie?
  • Máš náročnou práci, pečuješ o rodinu, domácnost, a dáváš energii neustále ven?

PAK MUSÍŠ ZAČÍT ENERGII TAKÉ PŘIJÍMAT A DOPŘÁT SI ČAS PRO SVÉ DOSYCENÍ, OPEČOVÁNÍ, POHÝČKÁNÍ. 

A proto tě zvu k AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽI, která ti pomůže
uvolnit tělo, zklidnit mysl,
a dočerpat ztracenou sílu.

V čem je vlastně aromaterapeutická masáž jiná?

Tahle voňavá masáž je opravdovou CHVILKOU HLUBOKÉHO RELAXU, který potřebuje každá z nás. Aromaterapie působí při masáži, jak na fyzické tělo, tak také na naši mysl, energie v těle, ale i emoce.

Při masáži používám 100% přírodní esenciální oleje v kombinaci s rostlinným masážním olejem. Při každé masáži pro tebe vytvořím JEDINEČNOU SMĚS OLEJŮ NA MÍRU PŘÍMO PRO TVOJÍ MASÁŽ.

Aromaterapie, do které esenciální a rostlinné oleje patří, je holistická metoda, která se pomocí svých vonných a léčebných látek snaží nastolit V TĚLE, MYSLI A DUŠI OPĚT HARMONII. Léčí tedy na všech úrovních.

FYZICKÉ TĚLO

  • Na fyzické úrovni při masáži uvolňuji tělo pomocí jemných tahů a tlaku na svalovou tkáň, kdy uvolňuji zatuhlinky, a pomáhám esenciálním olejům, aby se skrze kůži dostaly do krevního oběhu a podpořily celé tělo při regeneraci a ozdravném procesu.

MYSL, DUŠE, EMOCE, ENERGIE

  • Na úrovni mysli, energie a emocí tě vůně zklidní. Rozvolňují se emoční a energetické bloky, které postupně odchází z těla i mysli pryč. Můžeš usnout, nebo cítit velkou úlevu na srdci. Je to důležitý proces. Sama uvidíš, že se tvoje duše bude tetelit blahem.

Jak u mě masáže probíhají?

ÚVODNÍ ČÁST

Ještě před masáží si společně sedneme, nechám tě trošku vydechnout. Popovídáme si o tvém aktuálním rozpoložení a vybereme vůně vhodné pro masáž.

MASÁŽNÍ ČÁST

Po namíchání olejů proběhne samotná masáž. Nejdříve ti dám přičichnout ke směsi olejů, kterou sis vybrala. Poté tělo oslovím skrze akupresuru (jemná tlaková masáž).

Následně začne samotná masáž voňavým nahřátým olejem. Budu masírovat ty části těla, na kterých se společně domluvíme (viz druhy masáží níže). 

Na konci masáže tě čeká ještě závěrečná relaxace se zvonkohrou.

ZÁVĚREČNÁ ČÁST

Po masáži ti dám dostatek času na probuzení a oblečení. Můžeme spolu ještě chvilku posedět a popovídat si o masáži nebo čemkoliv jiném.

Kdo tě opečuje a kde mě najdeš?

Ahoj, já jsem Barča Smrčinová. Jsem masérka, jogínka, milovnice aromaterapie, ceremoniálního kakaa a chvilek klidu pro sebe. Jsem taky máma a manželka, a sama jsem se už několikrát v životě dostala do stavu vyčerpání, únavy, stresu a napětí.

Věřím, že je moc důležité, abychom se my ženy naučily energii dočerpávat, dosycovat se. Abychom relaxovaly, a pravidelně si dopřávaly ČAS, KDY ENERGII NAOPAK PŘIJÍMÁME MY.

A proto jsem tu pro tebe já spolu s pečující aromaterapeutickou masáží. Mojí masérničku najdeš v Sepekově, č.p. 378, 398 51 Sepekov, zadní část Kulturního domu.

Vybrat si u mě můžeš ze 3 druhů aromaterapeutické masáže:

1) "Uvolněná"

Masáž, při které ti namasíruji – ZÁDA, ŠÍJI, RUCE, HORNÍ ČÁST HRUDNÍKU, HLAVU (vše v leže).

Tato masáž trvá zhruba 60 minut (+ dalších 60 minut navíc na úvodní a závěrečnou část).

Cena této masáže je 550 Kč.

2) "Zrelaxovaná"

Masáž, při které ti namasíruji – ZÁDA, ŠÍJI, NOHY OD KOLEN DOLŮ, RUCE, HORNÍ ČÁST HRUDNÍKU, HLAVU (vše v leže).

Tato masáž trvá zhruba 90 minut (+ 60 minut navíc na úvodní a závěrečnou část).

Cena této masáže je 750 Kč.

3) "Dosycená"

CELOTĚLOVÁ MASÁŽ – od hlavy až po paty (společně se můžeme domluvit, zda budeš chtít nějaké části těla vynechat, např. zadeček, bříško, hrudník,…)

Masáž trvá zhruba 120 – 150 minut (+ 60 minut navíc na úvodní a závěrečnou část).

Cena této masáže je 1 200 Kč.

Masáž můžeme vždy přizpůsobit tvým potřebám a například některé části těla vynechat. Vše je o domluvě.

Objednat se na aromaterapeutickou masáž můžeš TADY:

Těším se na tebe

 

Upozornění: Dbej prosím na svá zdravotní omezení, a vždy se nejdříve poraď s lékařem, zda je pro tebe aromaterapeutická masáž vhodná. Upozorňuji, že nemasíruji těhotné ženy. Díky za pochopení.

Poznámka: Prosím ber na vědomí, že jsem maminkou malé holčičky, a tak je možné, že budu muset z důvodu nemoci masáž na poslední chvíli zrušit. Budu se snažit, aby se to stávalo, co nejméně. Ber to ale prosím v potaz. Děkuji za pochopení.

POTŘEBUJEŠ PORADIT?

Pokud bys měla jakékoliv otázky, neváhej se mi ozvat na info@barborasmrcinova.cz, nebo volej na 721 352 334.