Meditace Rozkvět ženského lůna

Pro všechny ženy, které chtějí poléčit šrámy na své ženské duši, napojit se na zdroj své síly a rozproudit tak vlnu ženské energie ve svém těle.

 • Chcete se cítit jako bohyně - žena, která je v souladu se svým ženským tělem i duší?
 • Cítíte, že si svoje ženství nedokážete užívat naplno?
 • Potřebujete poléčit šrámy na své ženské duši a traumata z minulosti?

Tuto meditaci jsem vytvořila se záměrem posílit ve vás vaší ženskou energii, rozproudit ji. Pomůže vám napojit se na zdroj své síly, poléčit všechny bolístky a těžkosti, které máte uložené ve vaší pánvi i ve vaší ženské podstatě.

Protože na tom, abyste se cítily dobře ve svém těle i ve své duši, opravdu záleží. Byl nám dán obrovský dar - být ženami, a tak bychom měly tohoto daru využít naplno.

Dopřejte si tuto meditaci a dovolte si jako žena rozkvést.

Co na vás čeká?

Meditace Rozkvět ženského lůna

Velmi silná a léčivá meditace, díky které:

 • se hluboce uvolníte
 • se nacítíte na jednotlivé části svého lůna
 • necháte odejít veškeré nepohodlí ze svého lůna pryč
 • vyjádříte lásku a úctu svému ženství
 • se napojíte na zdroj své síly ve své pánvi
 • rozkvetete jako nádherná, něžná květina

Meditace je dlouhá 18 minut. Je tedy potřeba vyhradit si čas jen pro sebe a pro léčení své ženské duše.

BONUS - Sebeláskové afirmace

Abych vám pomohla docílit toho, že se budete jako žena cítit ve svém těle opravdu dobře, připravila jsem pro vás 10 sebeláskových afirmací, které ode mě dostanete zdarma v podobě:

 • afirmačních kartiček ve formě pdf - můžete si je tedy vytisknout a přilepit na nástěnku, ledničku, či zrcadlo v koupelně, nebo si je můžete uložit do telefonu a kdykoliv si je číst

+ navíc ve formě:

 • 5 minutové mp3 nahrávky - afirmace tedy můžete kdykoliv poslouchat už namluvené třeba ze svého telefonu

BONUS -

Napojovací omalovánky

Malování je v podstatě trochu jiná forma meditace. Jsme při něm napojené na svoji intuici, nemusíme přemýšlet a jen tvoříme.

Ráda bych vám dopřála tento prožitek a další čas pro sebe, a tak jsem pro vás vytvořila 2 krásné ženské omalovánky.

Jsou vytvořené speciálně k této meditaci. Říkám jim "napojovací", protože vám krásně pomohou napojit se na své ženství a podpoří vás v tom, abyste jako ženy rozkvetly.

Jmenuji se Barbora Smrčinová

Jsem lektorkou slastné ženské jógy, spokojenou manželkou a maminkou. Provázím ženy na cestě vědomého ženství. 

Dnes už umím pracovat se svou ženskou energií, umím být k sobě jemná a citlivá. 

Je to už dlouho, co jsem se necítila ve své ženské roli dobře. Trvalo mi, než jsem si uvědomila, že potřebuji poléčit své ženství. Proměna začala ve chvíli, kdy jsem objevila jógu a začala se naciťovat na svoje pánevní dno. Začala jsem k sobě přistupovat s větší úctou a láskou. S tím, jak jsem se napojovala na vnitřní zdroj síly ve své pánvi, začaly se ve mně vířit vlny ženské tvořivé energie a s tím se objevovaly i různé bolístky na mé ženské duši, které bylo potřeba poléčit.

Díky uzdravování mého ženství a naciťování se na zdroj mé síly začalo moje lůno rozkvétat, a s ním i já jako žena.

Ušla jsem v tomto ohledu dlouhý kus cesty a ráda bych vám tu vaší cestu usnadnila.

Právě proto jsem vytvořila meditaci Rozkvět ženského lůna. 

Úžasné, toužím také poléčit své ženství

S čím vám může meditace pomoci?

 • Rozvíří vlnu ženské energie ve vašem těle a zharmonizuje vaši mysl
 • Probudí lásku a úctu k vašemu ženskému tělu
 • Může pomoci poléčit nepříjemné ženské neduhy jako jsou bolestivá menstruace, gynekologické záněty, cysty na vaječnících, myomy v děloze
 • Může pomoci zpracovat těžké prožitky jako jsou potraty, náročné porody, sexuální násilí
 • Může pomoci i s otěhotněním

Co prožívala při poslechu Jana?

Meditace mě uchvátila. Barčin krásný a něžný hlas je něco tak výjimečného a laskavého, že jsem se okamžitě uvolnila a rozplynula. Pozvolné naladění na moji jóny bylo nádherné, hluboké a jemné. Opravdu jsem cítila spojení a vnímala, že se mi odplavují zatuhlé části z této oblasti. Jsem moc šťastná, že jsi vytvořila tuto meditaci pro nás ženy. S láskou a radostí ji budu doporučovat.

Jana Ohankováwww.janaohankova.cz

A jak se cítila Dáša?

Táto meditácia je pohladenie ženskej duše tým, že pomáha prepojiť sa s našim často nevedome ignorovaným ženstvom. Meditácia mi pomohla vedome sa nacítiť na moje ženstvo a nastavila mi zrkadlo v tom, ako samu seba vnímam. Zároveň krásne pomáha spracovať a rozpúšťať bloky, ktoré si mnohé z nás z minulosti nesú. Mám po nej naozaj pocit, že som rozkvitla a prepojila sa tam niekde s vnútornou ženou, ktorou skutočne som. Ďakujem.

Dagmar Rakovická Čanigováwww.dagmarcanigova.sk

Pokud taky cítíte, že potřebujete poléčit své ženství a nechat se vnitřně pohýčkat, stačí si pustit tuto meditaci. Uvidíte, že po jejím skočení se dostaví pocit hlubokého smíření, uvolnění, sebe-lásky. Doslova rozkvetete.

Cenu této meditace včetně bonusů jsem stanovila na cenu 229,- Kč.

Na kolik si ceníte toho být v harmonii a souladu se svým ženstvím?

Co na meditaci říkají ženy, které jí už poslouchají?

Milá Barunko, mnohokrát děkuji za krásnou meditaci ženského lůna. Má yoni se otevřela, jak nádherná květina, její rozkvět pulzoval do celého mého těla s intenzivními pocity radosti. Děkuji Ti za oslavu života takový je 🙂

Dita Krhovská www.ditakrhovska.cz

Meditace mě moc mile překvapila. Je nádherná, jemná a krásně jsem se při ní uvolnila a naladila. Barča má moc příjemný hlas a hudba, která meditaci doprovází je také jako pohlazení. Podařilo se mi ihned napojit na svoje lůno a následovat jemné milé vedení. Doporučuji.

Petra Hlavatáwww.skoliyoga.cz

Meditace je vedená velmi laskavým a milým tónem. Paní Smrčinová má natolik příjemný hlas, že jsem si po meditaci uvědomila, že by mi bylo skoro jedno, co říká, protože už jen její hlas sám o sobě navozuje pocit klidu a uvolnění. Oceňuji také naprosto báječně zvolenou hudbu. Občas je při mluvených meditacích dominantnější hudba než slovo, což se zde nestalo, naopak mám pocit, že bylo obojí v naprosté harmonii. Meditaci jsem si dělala zatím 2x. Jednou po velmi náročném dni, kdy mi na závěr bylo líto, že mám z meditace vystoupit. Protože jsem meditaci dělala poprvé, nechala jsem se jí vést až do konce, ale budu-li zase meditovat v podobném rozpoložení, v meditaci zůstanu a se všemi těmi příjemnými pocity ráda vejdu do říše spánku. Když jsem meditaci praktikovala v jiný den, meditace mě krásně otevřela mojí ženskou sílu, která mi ten den scházela. Děkuji a vřele doporučuji.

Zdeňka Trummová

Děkuji Barče za nádhernou, jemnou a laskavou meditaci vedenou tak úžasně klidným a příjemným hlasem. Máte před sebou meditaci, která vás vezme na ten nejkrásnější výlet. Na místo, které má každá žena ukryté uvnitř sebe, ale ne každá mu věnuje pozornost, péči a lásku, kterou si zaslouží. Skutečně se díky ní napojíte na své nitro a necháte rozkvétat svoji ženskost. Doporučuji každé ženě jako vzácný dar sobě samé a každé mamince jako hodnotný dar své dceři. Díky meditaci znovu objevíte svoji ženskou sílu, energii i vášeň, rozloučíte se se svými šrámy na ženské duši a dovolíte si tak prožít mnohem hlubší, naplněnější a šťastnější život.

Zdenka Kocumováterapeutka a koučka, www.zdenkakocumova.cz

Tvá meditace je nádherná. Měla by ji mít doma každá žena. Díky Tvému vedení jsem se na své lůno krásně napojila a poléčila usazené "bolístky". Cítila jsem se jako rozkvétající květina, krásně uvolněná, klidná a svobodná. Bonusy meditaci skvěle doplňují. Je to poznání a porozumění daru ženství, jeho moudrosti, jedinečnosti a neuvěřitelné síly. Přeji všem ženám, aby pocítili to přijetí, které jsem při Tvé meditaci pocítila já. Děkuji.

Marie Švecová

Meditace mě rozhodně naladila na moje lůno a zaměřila tam mou pozornost. Cítila jsem hezké uvolnění oblasti a ta si teď celá pluje odpočatá na růžovém nadýchaném obláčku. 🙂 Líbily se mi tematické omalovánky.

Lenka Dašková

Potřebujete pomoc?

Pokud byste měly jakékoliv otázky, neváhejte mi napsat na barbora@barborasmrcinova.cz.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.