Barbora Smrčinová

Meditace

ROZKVĚT ŽENSKÉHO LŮNA

„Pro všechny ženy, které chtějí poléčit šrámy na své ženské duši, napojit se na zdroj své síly a rozproudit tak vlnu ženské energie ve svém těle.“

 • Chceš se cítit jako bohyně – žena, která je v souladu se svým ženským tělem i duší?
 • Cítíš, že si svoje ženství nedokážeš užívat naplno?
 • Potřebuješ poléčit šrámy na své ženské duši a traumata z minulosti?

Pokud jsi třikrát kývla ano, je tato meditace právě pro tebe

Ženské lůno – to je velmi citlivé téma, já vím. Skrze svou yoni jsi možná prožila už mnoho slasti a radosti, ale taky pravděpodobně spoustu bolístek a těžkostí.

Jsme v tom společně. Každá z nás si nese ve svojí pánvi mnoho prožitků, ať už hezkých či nehezkých. Právě proto jsem vytvořila tuto meditaci. Meditace Rozkvět ženského lůna ti pomůže napojit se na zdroj tvé síly, pomůže ti poléčit všechny bolístky a těžkosti, které máš uložené ve své pánvi i ve své ženské podstatě.

Protože na tom, aby ses cítila dobře ve svém těle, i na duši opravdu záleží. Byl ti dán obrovský dar – být ženou, a tak bys měla tohoto daru využít naplno.

DOPŘEJ SI TUTO MEDITACI A DOVOL SI JAKO ŽENA ROZKVÉST

Co na tebe čeká?

VELMI SILNÁ A LÉČIVÁ MEDITACE, DÍKY KTERÉ:

 • se hluboce uvolníš
 • nacítíš se na jednotlivé části svého lůna
 • necháš odejít veškeré nepohodlí ze svého lůna pryč
 • vyjádříš lásku a úctu svému ženství
 • napojíš se na zdroj síly ve své pánvi
 • rozkveteš jako nádherná něžná květina

S čím vším ti může meditace pomoci?

 • Rozvíří vlnu ženské energie ve tvém těle a zharmonizuje tvoji mysl.
 • Probudí lásku a úctu ke tvému ženskému tělu.
 • Může pomoci poléčit nepříjemné ženské neduhy jako jsou bolestivá menstruace, gynekologické záněty, cysty na vaječnících, myomy v děloze.
 • Může pomoci zpracovat těžké prožitky jako jsou potraty, náročné porody, sexuální násilí.
 • Může pomoci i s otěhotněním.

Abych ti pomohla docílit toho, že se jako žena budeš cítit ve svém těle opravdu dobře, připravila jsem pro tebe

příjemný bonus:

SEBELÁSKOVÉ AFIRMACE

10 sebeláskových afirmací, které ode mě dostaneš zdarma v podobě:

Afirmačních kartiček ve formě pdf – můžeš si je tedy vytisknout a přilepit na nástěnku, ledničku, či zrcadlo v koupelně, nebo si je můžeš uložit do telefonu a kdykoliv si je číst.

+ Navíc ve formě 5 minutové mp3 nahrávky – afirmace tedy můžeš kdykoliv poslouchat už namluvené třeba ze svého telefonu.

Kolik tato meditace stojí?

Pokud taky cítíš, že potřebuješ poléčit své ženství a nechat se vnitřně pohýčkat, stačí si pustit tuto meditaci. Uvidíš, že se po jejím skočení dostaví pocit hlubokého smíření, uvolnění, sebelásky. Doslova rozkveteš.

CENA TÉTO MEDITACE VČETNĚ BONUSU JE 290 Kč.

Na kolik si ceníš toho být v harmonii a souladu se svým ženstvím?

Co na meditaci říkají ženy, které ji už poslouchají?

„Meditace mě uchvátila. Barčin krásný a něžný hlas je něco tak výjimečného a laskavého, že jsem se okamžitě uvolnila a rozplynula. Pozvolné naladění na moji joni bylo nádherné, hluboké a jemné. Opravdu jsem cítila spojení, a vnímala, že se mi odplavují zatuhlé části z této oblasti. Jsem moc šťastná, že jsi vytvořila tuto meditaci pro nás ženy. S láskou a radostí ji budu doporučovat.“

Jana

„Táto meditácia je pohladenie ženskej duše tým, že pomáha prepojiť sa s našim často nevedome ignorovaným ženstvom. Meditácia mi pomohla vedome sa nacítiť na moje ženstvo a nastavila mi zrkadlo v tom, ako samu sebe vnímam. Zároveň krásne pomáha spracovať a rozpúšťať bloky, ktoré si mnohé z nás z minulosti nesú. Mám po nej naozaj pocit, že som rozkvitla a prepojila sa tam niekde s vnútornou ženou, ktorou skutočne som. Ďakujem.

Dagmar

„Meditace mě rozhodně naladila na moje lůno a zaměřila tam mou pozornost. Cítila jsem hezké uvolnění oblasti a ta si teď celá pluje odpočatá na růžovém obláčku 🙂 Líbily se mi sebeláskové afirmace.“

Lenka

„Tvá meditace je nádherná. Měla by jí mít doma každá žena. Díky tvému vedení jsem se na své lůno krásně napojila a poléčila usazené „bolístky“. Cítila jsem se jako rozkvétající květina, krásně uvolněná, klidná a svobodná. Bonus meditaci skvěle doplňuje. Je to poznání a porozumění daru ženství, jeho moudrosti, jedinečnosti a neuvěřitelné síly. Přeji všem ženám, aby pocítily to přijetí, které jsem při tvé meditaci pocítila já. Děkuji.“

Marie

„Děkuji Barče za nádhernou, jemnou a laskavou meditace vedenou tak úžasně klidným a příjemným hlasem. Máte před sebou meditaci, která vás vezme na ten nejkrásnější výlet. Na místo, které má každá žena ukryté uvnitř sebe, ale ne každá žena mu věnuje pozornost, péči a lásku, kterou si zaslouží. Skutečně se díky ní napojíte na své nitro a necháte rozkvétat svoji ženskost. Doporučuji každé ženě jako vzácný dar sobě samé, a každé mamince jako hodnotný dar své dceři. Díky meditaci znovu objevíte svoji ženskou sílu, energii i vášeň, rozloučíte se se svými šrámy na ženské duši a dovolíte si tak prožít mnohem hlubší, naplněnější a šťastnější život.“

Zdenka

POTŘEBUJEŠ PORADIT?

Pokud bys měla jakékoliv otázky, neváhej se mi ozvat na info@barborasmrcinova.cz. Jsem tu pro tebe.