Meditace Rozkvět ženského lůna

Pro všechny ženy, které chtějí poléčit šrámy na své ženské duši, napojit se na zdroj své síly a rozproudit tak vlnu ženské energie ve svém těle.

 • Chceš se cítit jako bohyně - žena, která je v souladu se svým ženským tělem i duší?
 • Cítíš, že si svoje ženství nedokážeš užívat naplno?
 • Potřebuješ poléčit šrámy na své ženské duši a traumata z minulosti?

Pokud jsi třikrát kývla ano, je tato meditace právě pro tebe

 

Ženské lůno - to je velmi citlivé téma, já vím. Skrze svou yoni jsi možná prožila už mnoho slasti a radosti, ale taky pravděpodobně spoustu bolístek a těžkostí.

Jsme v tom společně. Každá z nás si nese ve svojí pánvi mnoho prožitků, ať už hezkých či nehezkých. Právě proto jsem vytvořila tuto meditaci. Meditace Rozkvět ženského lůna ti pomůže napojit se na zdroj tvé síly, pomůže ti poléčit všechny bolístky a těžkosti, které máš uložené ve své pánvi i ve své ženské podstatě.

Protože na tom, aby jsi se cítila dobře v těle, i na duši opravdu záleží. Byl ti dán obrovský dar - být ženou, a tak by jsi měla tohoto daru využít naplno.

Dopřej si tuto meditaci a dovol si jako žena rozkvést.

 

Co na tebe čeká?

Velmi silná a léčivá meditace, díky které:

 • se hluboce uvolníš
 • se nacítíš na jednotlivé části svého lůna
 • necháš odejít veškeré nepohodlí ze svého lůna pryč
 • vyjádříš lásku a úctu svému ženství
 • se napojíš na zdroj síly ve své pánvi
 • rozkveteš jako nádherná, něžná květina

S čím vším ti může meditace pomoci?

 • Rozvíří vlnu ženské energie ve tvém těle a zharmonizuje tvoji mysl
 • Probudí lásku a úctu k tvému ženskému tělu
 • Může pomoci poléčit nepříjemné ženské neduhy jako jsou bolestivá menstruace, gynekologické záněty, cysty na vaječnících, myomy v děloze
 • Může pomoci zpracovat těžké prožitky jako jsou potraty, náročné porody, sexuální násilí
 • Může pomoci i s otěhotněním

Abych ti pomohla docílit toho, že se jako žena budeš ve svém těle cítit opravdu dobře, připravila jsem pro tebe příjemný bonus

Sebeláskové afirmace

10 sebeláskových afirmací, které ode mě dostaneš zdarma v podobě:

 • afirmačních kartiček ve formě pdf - můžeš si je tedy vytisknout a přilepit na nástěnku, ledničku, či zrcadlo v koupelně, nebo si je můžeš uložit do telefonu a kdykoliv si je číst

+ navíc ve formě:

 • 5 minutové mp3 nahrávky - afirmace tedy můžeš kdykoliv poslouchat už namluvené třeba ze svého telefonu

Kdo pro tebe meditaci a afirmace připravil?

Jmenuji se Barbora Smrčinová

Jsem lektorkou slastné ženské jógy, spokojenou manželkou a maminkou. Dnes už umím pracovat se svou ženskou energií, umím být k sobě jemná a citlivá. 

Je to už dlouho, co jsem se necítila ve své ženské roli dobře. Trvalo mi, než jsem si uvědomila, že potřebuji poléčit své ženství. Proměna začala ve chvíli, kdy jsem objevila jógu a začala se naciťovat na svoje pánevní dno. Začala jsem k sobě přistupovat s větší úctou a láskou. S tím, jak jsem se napojovala na vnitřní zdroj síly ve své pánvi, začaly se ve mně vířit vlny ženské tvořivé energie a s tím se objevovaly i různé bolístky na mé ženské duši, které bylo potřeba poléčit.

Díky uzdravování mého ženství a naciťování se na zdroj mé síly začalo moje lůno rozkvétat, a s ním i já jako žena. Ušla jsem v tomto ohledu dlouhý kus cesty a ráda bych ti tu tvojí cestu alespoň trochu usnadnila.

Právě proto jsem vytvořila meditaci Rozkvět ženského lůna. 

Co na meditaci říkají ženy, které ji už poslouchají?

Meditace mě uchvátila. Barčin krásný a něžný hlas je něco tak výjimečného a laskavého, že jsem se okamžitě uvolnila a rozplynula. Pozvolné naladění na moji jóny bylo nádherné, hluboké a jemné. Opravdu jsem cítila spojení a vnímala, že se mi odplavují zatuhlé části z této oblasti. Jsem moc šťastná, že jsi vytvořila tuto meditaci pro nás ženy. S láskou a radostí ji budu doporučovat.
Jana Ohankováwww.janaohankova.cz
Táto meditácia je pohladenie ženskej duše tým, že pomáha prepojiť sa s našim často nevedome ignorovaným ženstvom. Meditácia mi pomohla vedome sa nacítiť na moje ženstvo a nastavila mi zrkadlo v tom, ako samu seba vnímam. Zároveň krásne pomáha spracovať a rozpúšťať bloky, ktoré si mnohé z nás z minulosti nesú. Mám po nej naozaj pocit, že som rozkvitla a prepojila sa tam niekde s vnútornou ženou, ktorou skutočne som. Ďakujem.
Dagmar Rakovická Čanigováwww.dagmarcanigova.sk

Kolik tato meditace stojí?

Pokud taky cítíš, že potřebuješ poléčit své ženství a nechat se vnitřně pohýčkat, stačí si pustit tuto meditaci. Uvidíš, že po jejím skočení se dostaví pocit hlubokého smíření, uvolnění, sebe-lásky. Doslova rozkveteš.

Cenu této meditace včetně bonusu jsem stanovila na 229,- Kč.

Na kolik si ceníš toho být v harmonii a souladu se svým ženstvím?

Chci meditaci Rozkvět ženského lůna

Jak se meditace líbí dalším ženám?

Milá Barunko, mnohokrát děkuji za krásnou meditaci ženského lůna. Má yoni se otevřela, jak nádherná květina, její rozkvět pulzoval do celého mého těla s intenzivními pocity radosti. Děkuji Ti za oslavu života takový je 🙂
Dita Krhovská www.ditakrhovska.cz
Meditace mě moc mile překvapila. Je nádherná, jemná a krásně jsem se při ní uvolnila a naladila. Barča má moc příjemný hlas a hudba, která meditaci doprovází je také jako pohlazení. Podařilo se mi ihned napojit na svoje lůno a následovat jemné milé vedení. Doporučuji.
Petra Hlavatáwww.skoliyoga.cz
Děkuji Barče za nádhernou, jemnou a laskavou meditaci vedenou tak úžasně klidným a příjemným hlasem. Máte před sebou meditaci, která vás vezme na ten nejkrásnější výlet. Na místo, které má každá žena ukryté uvnitř sebe, ale ne každá mu věnuje pozornost, péči a lásku, kterou si zaslouží. Skutečně se díky ní napojíte na své nitro a necháte rozkvétat svoji ženskost. Doporučuji každé ženě jako vzácný dar sobě samé a každé mamince jako hodnotný dar své dceři. Díky meditaci znovu objevíte svoji ženskou sílu, energii i vášeň, rozloučíte se se svými šrámy na ženské duši a dovolíte si tak prožít mnohem hlubší, naplněnější a šťastnější život.
Zdenka Kocumováterapeutka a koučka, www.zdenkakocumova.cz
Meditace je vedená velmi laskavým a milým tónem. Paní Smrčinová má natolik příjemný hlas, že jsem si po meditaci uvědomila, že by mi bylo skoro jedno, co říká, protože už jen její hlas sám o sobě navozuje pocit klidu a uvolnění. Oceňuji také naprosto báječně zvolenou hudbu. Občas je při mluvených meditacích dominantnější hudba než slovo, což se zde nestalo, naopak mám pocit, že bylo obojí v naprosté harmonii. Meditaci jsem si dělala zatím 2x. Jednou po velmi náročném dni, kdy mi na závěr bylo líto, že mám z meditace vystoupit. Protože jsem meditaci dělala poprvé, nechala jsem se jí vést až do konce, ale budu-li zase meditovat v podobném rozpoložení, v meditaci zůstanu a se všemi těmi příjemnými pocity ráda vejdu do říše spánku. Když jsem meditaci praktikovala v jiný den, meditace mě krásně otevřela mojí ženskou sílu, která mi ten den scházela. Děkuji a vřele doporučuji.
Zdeňka Trummová
Tvá meditace je nádherná. Měla by ji mít doma každá žena. Díky Tvému vedení jsem se na své lůno krásně napojila a poléčila usazené "bolístky". Cítila jsem se jako rozkvétající květina, krásně uvolněná, klidná a svobodná. Bonus meditaci skvěle doplňuje. Je to poznání a porozumění daru ženství, jeho moudrosti, jedinečnosti a neuvěřitelné síly. Přeji všem ženám, aby pocítily to přijetí, které jsem při Tvé meditaci pocítila já. Děkuji.
Marie Švecová
Meditace mě rozhodně naladila na moje lůno a zaměřila tam mou pozornost. Cítila jsem hezké uvolnění oblasti a ta si teď celá pluje odpočatá na růžovém nadýchaném obláčku. 🙂 Líbily se mi sebeláskové afirmace.
Lenka Dašková

Potřebuješ pomoc?

Pokud by jsi měla jakékoliv otázky, neváhej mi napsat na barbora@barborasmrcinova.cz.

Jsem tu pro tebe a ráda ti pomůžu.