Barbora Smrčinová

Individuální spolupráce

3DENNÍ PROPOJENÍ S BARČOU

"Díky sdílení, novým náhledům a léčivému zvnitřnění uzdravíš svojí duši a znova se ukotvíš v sobě samé."

 • Cítíš, že teď fakt, ale fakt nejsi ženou na vlně harmonie?
 • Jsi unavená, vyšťavená, nespokojená, nebo řešíš nějaký problém v oblasti svého ženství?
 • Ráda by ses někomu svěřila, ale ve tvém okolí není nikdo, kdo by pro tvá trápení našel pochopení?
 • Potřebuješ nakopnout, podpořit a fouknout do svých křídel?
 • Cítíš, že potřebuješ zjemnit, zpomalit svojí mysl, i svůj život, naučit se vědomě propojovat se svým ženským tělem, a přizvat do svého života sílu přírodních medicín?
 • Chceš si vzít zpět svou sílu, a hrdě ukazovat světu své přednosti?

Pak jsi tu správně a já tě srdečně zvu k

INDIVIDUÁLNÍMU SETKÁNÍ,

které je pro všechny ženy, které chtějí vyskočit z kolotoče svých povinností, zastavit se, a vydat se pomalým vědomým krokem na cestu k harmoničtějšímu životu.

TATO INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ FORMOU 3DENNÍHO ONLINE PROPOJENÍ SE MNOU.

 • Během 3 dnů se společně koukneme na to, co tě v životě tíží, kde stagnuje tvá energie, a jak se můžeš pohnout z místa.
 • Předám ti funkční tipy ze světa jógy, meditací, rozkvětu ženské energie.
 • Ukážu ti, jak efektivně pracovat s myslí, potenciálem tvojí duše, živly, ženskou cykličností a vůněmi tak, aby sis jako žena harmonicky plula svými dny.
 • Během 3 dnů se společně koukneme na to, co tě v životě tíží, kde stagnuje tvá energie, a jak se můžeš pohnout z místa.
 • Předám ti funkční tipy ze světa jógy, meditací, rozkvětu ženské energie.
 • Ukážu ti, jak efektivně pracovat s myslí, potenciálem tvojí duše, živly, ženskou cykličností a vůněmi tak, aby sis jako žena harmonicky plula svými dny.

Však víš, na své cestě životem je tak snadné se ztratit. Obzvlášť v dnešním dynamickém světě plném protichůdných informací. Možná sama cítíš, že jsi často zaseklá v kolotoči svých myšlenek, a přemýšlíš nad tím, jak být lepší, dokonalejší ženou. A právě v tom je kámen úrazu - nestačí přemýšlet, důležitá je akce - tedy jít se vědomě propojovat se svým tělem i podstatou svého ženství.

Možná už jsi zkoušela jít do praxe a prožitku, studovala sis různé návody, byla jsi v mnoha online kurzech, ale pořád cítíš, že to nějak není ono. Pořád nevíš, jak to uchopit.

Víš proč?

Protože jsi možná zkoušela nějaké univerzální rady a tipy, ale nenaslouchala jsi při tom sama sobě. Každá žena je jiná, a tak si každá z nás musí NAJÍT SVOU INDIVIDUÁLNÍ CESTU K HARMONICKÉMU ŽIVOTU.

I ty!

A o tom to celé je. Nořit se pomalu a postupně do hlubin sebe sama, prožívat svou ženskost skrze své tělo, a hledat odpovědi na otázky ve svém nitru. A já tě k těm odpovědím ráda doprovodím.

Co tě v individuální spolupráci se mnou čeká?

ÚVODNÍ DOTAZNÍK

E-mailem ti pošlu dotazník, který ti pomůže utřídit si myšlenky, a mně pomůže lépe se naladit na tebe, tvou esenci, tvé dary, i tvá trápení, už před spoluprací. Ujasníš si, co chceš řešit, jaké téma tě tíží, a do spolupráce už potom krásně hladce vplujeme s jasným záměrem.

3DENNÍ PROPOJENÍ

Spojíme se na platformě WhatsApp a skrze hlasové zprávy spolu budeme v průběhu 3 dnů komunikovat. Na úvod se na sebe naladíme, probereme tvojí aktuální situaci, vyslechnu tě. Budu ti předávat tipy do tvého každodenního života. Součástí propojení je také MEDITACE NA MÍRU.

Jak toto online propojení konkrétně probíhá?

 • Na začátku se seznámíme, a navážeme na dotazník, který nám pomůže zaměřit se na hlavní témata celého setkání. Společně probereme co tě trápí, kde cítíš nesoulad, a co potřebuješ ve svém životě a ženství, potažmo mateřství řešit. Vyslechnu tě. Věřím, že svěřit se někomu a sdílet s jinou ženou svá trápení – už jen to je velmi léčivé.
 • Nacítím se na tebe, tvou duši, a nechám se vést intuicí. Ona už mi ukáže cesty, které pro tebe budou nejlepší.
 • Budu tě hodně vést do praxe – aby ses PROPOJOVALA SE SVÝM ŽENSKÝM TĚLEM. Nastíním ti jógové techniky, nejrůznější vizualizační techniky, které tě naučí větší jemnosti, nebo v tobě naopak probudí tvou vnitřní divoženku.
 • Společně se podíváme na nastavení tvé mysli, a já ti ukážu, jak můžeš propouštět staré nefunkční vzorce a proměňovat svou realitu.
 • Jindy zase půjdeme cestou povídání, kdy se budeš SVĚŘOVAT, SDÍLET, a já ti dám náhledy, a tipy pro tvé harmoničtější bytí.
 • V rámci našeho setkání pro tebe také připravím MEDITACI NA MÍRU, která vyplyne z našeho propojení. Tato meditace tě podpoří na tvé cestě. Někdy bude tato meditace klidnější, jindy dynamičtější.

Co všechno díky našemu propojení získáš?

ZÍSKÁŠ VĚTŠÍ DŮVĚRU V SEBE A SVÉ SCHOPNOSTI

Fouknu do tvých křídel, dodám ti energii a šťávu, aby sis hrdě stoupla, a mohla jsi vykročit vstříc svému harmoničtějšímu prožívání života.

NAUČÍŠ SE EFEKTIVNÍ TECHNIKY, DÍKY KTERÝM ZAČNEŠ POSTUPNĚ MĚNIT PROŽÍVÁNÍ SVÉHO ŽIVOTA A ŽENSTVÍ

Miluju, když se ženy učí jít do akce, když mají chuť a odvahu začít se na sebe a své tělo naciťovat. Když se učí být vnímavější ke svým potřebám. A objevují to, jak se vymanit z každodenního kolotoče svých myšlenek.

ROZPROUDÍŠ SVOU SMYSLNOST, ŽENSKOST A OTEVŘEŠ SE ZDRAVÍ

Za svou smyslnost a divokost se nemusíš stydět, nemusíš se schovávat, protože i ona je tvou přirozenou součástí. A je velmi léčivé se jí otevírat. Poznáš, jak se skrze své lůno naciťovat na energii slasti, uzemnění, a jak se s důvěrou oddat slastnému prožívání tvého ženství.

BUDEŠ ZNÁT JASNOU CESTU, PO KTERÉ MÁŠ KRÁČET

Cestu, která povede z pocitů "nejsem dost dobrá", "nevím, kudy kam" a "jsem neschopná", k pocitům vnitřní síly, sebepřijetí, a tomu, že jsi jako žena a bytost naprosto v pořádku už tady a teď.

JEMNOST SE STANE PŘIROZENOU SOUČÁSTÍ TEBE SAMÉ

Už žádné sebeobviňování za to, že jsi moc citlivá, křehká, jemná, Jsi žena a jemnost je tvá supersíla, kterou můžeš s klidem projevovat jak před sebou, tak před okolím. Stejně jako to být náladová, praštěná, veselá či smutná.

NAUČÍŠ SE ZPRACOVÁVAT SVOJE BOLÍSTKY, ZRANĚNÍ A NEPOHODLÍ, KTERÉ SE USADILO VE TVÉM TĚLE, I TVÉ MYSLI

Ráda vidím, když ženy převezmou zodpovědnost za svůj život, i za své tělo. Když se učí nejrůznější techniky, a jsou odhodlané pomoci si samy, nebo mají tu odvahu to alespoň zkoušet.

Ahoj, já jsem Barča...

..... a i já jsem kdysi dávala svou důvěru jiným lidem, a čekala jsem, že oni za mě mé problémy vyřeší (doktoři, rodina, kamarádky). Čekala jsem na spásu, která nepřicházela. Tenkrát jsem prožívala období plné vnitřního chaosu, bolestí těla, a nevěděla jsem, že já sama můžu převzít zodpovědnost za svůj život.

ZLOMOVÝM OKAMŽIKEM BYLO, KDYŽ JSEM SE ROZHODLA, ŽE TAKHLE UŽ ŽÍT NECHCI, A CHCI VZÍT ŽIVOT DO VLASTNÍCH RUKOU.

V tu dobu začaly do mého života připlouvat inspirativní ženy, takové průvodkyně na mé cestě k harmoničtějšímu životu.

Začala jsem se učit o svém ženském těle, o změnách nastavení mysli, o meditacích, józe, ženském lůnu, aromaterapii. To všechno ze mě udělalo jinou bytost, laskavější, opravdovější. Ani já nejsem dokonalá, to nikdo. Ale neustále se učím, naslouchám si, a když mi není dobře, snažím se s tím něco udělat.

Jednoduše využiju tu spoustu harmonizačních technik, které jsem se za poslední roky naučila. Nebo když je opravdu nejhůř, i já si přizvu ke své cestě jinou průvodkyni, která mě nakopne, podpoří a posvítí na tu mou cestu životem.

I proto ti moc ráda pomůžu. Protože i já jsem před pár lety byla tam, kde jsi teď možná ty, a prošlapávala (a stále prošlapávám) cestu k vnitřní harmonii.

Se vším se dá pracovat. Jen musíš udělat ten první krok. Je to na tobě.

Vykroč na cestu k harmoničtějšímu a spokojenějšímu životu

BUDE MI CTÍ BÝT TVOU OPOROU, PODPOROU A PRŮVODKYNÍ NA TVÉ CESTĚ

Nečekej na další "AŽ", a nedovol, aby ti život protekl mezi prsty.

Změna může přijít tady a teď. Stačí, když se pro ni rozhodneš.

INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCI

tedy naše 3denní intenzivní propojení

ti aktuálně nabízím za zaváděcí cenu

900 Kč

(Cena poté bude 1 200 Kč.)

Na individuální setkání se můžeš rovnou objednat v rezervačním systému. Následně ti zašlu e-mail s úvodním dotazníkem. A budu se těšit na 3 dny, které spolu strávíme. Platíš až po našem setkání.

POTŘEBUJEŠ PORADIT?

Pokud bys měla jakékoliv otázky neváhej se mi ozvat na info@barborasmrcinova.cz, nebo přes sociální sítě.