Barbora Smrčinová

Hýčkací rituál

NA VLNĚ HARMONIE

  • ŽENO, chceš si dopřát opravdový hýčkání, opečování a hluboký dosycení?
  • Cítíš, že tvoje duše potřebuje vyživit?
  • Víš, že tvoje tělo už potřebuje konečně opečovat?
  • Cítíš, že se tvoje přetížená mysl potřebuje zklidnit a zrelaxovat?

Pak tě zvu, aby ses na chvilku zastavila a přišla si ke mně dopřát péči v podobě Rituálu NA VLNĚ HARMONIE.

O jaký rituál jde?

Rituál je spojením 2 mých top služeb, které ve své masérničce nabízím, tedy:

Osobní kakaová ceremonie

Aromaterapeutická masáž

SPOLEČNĚ STRÁVÍME ZHRUBA 4 HODINKY, BĚHEM KTERÝCH TĚ PROVEDU:

Osobní kakaovou ceremonií, kde společně budeme popíjet ceremoniální dávku kvalitního kakaa, budeme společně jemně jógovat, dýchat, meditovat. Sestavíme tvou osobní vůni z éterických olejů, a zároveň voňavou směs, kterou pak použijeme pro masáž.

Poté se přesuneme k masážnímu lehátku, kde celé tvoje tělo opečuju dotekem, s pomocí vůní, které jsme vybraly. (Můžeme se domluvit, jaké části těla budeš chtít masírovat, co budeš chtít vynechat,…) Na závěr masáže tě čeká závěrečná relaxace se zvonkohrou.

Před samotným rituálem se s tebou ještě ráda spojím, abysme probraly, zda budeš chtít "řešit" přímo nějaké konkrétní téma. To, abysme ještě mohly rituál upravit na míru tvým potřebám.

Kolik rituál stojí, a jak se můžeš objednat?

Rituál bude probíhat v mojí masérničce, v prostoru Na vlně harmonie, na adrese Sepekov 378, 398 51 Sepekov.

Strávíme společně zhruba 4 hodinky.
CENA RITUÁLU JE 2 800 Kč.

Na hýčkací rituál je možné se přihlašovat od 1.1.2024. Už teď ti ale ráda vystavím DÁRKOVOU POUKÁZKU K VÁNOCŮM, pro tebe, tvojí kamarádku, sestru, maminku, dceru, nebo můžeš říct rodině, aby ti tenhle prožitek nadělily pod stromeček.

Na rituál se pohodlně obleč, aby ses cítila dobře. Klidně si vezmi oblečení na převlečení pro rituál, a pak po masáži. Můžeš si s sebou vzít nějaký předmět, který bys chtěla položit na oltářek, a mít ho při ceremonii s sebou. Talisman, fotka, kamínek, cokoliv, ale není to potřeba.

V rezervačním systému se tedy budeš moct na ceremonii přihlašovat až od 1.1.2024. Přihlašovací odkaz do rezervačního systému bude od Nového roku tady na té stránce. Nebo ti ho pak ráda pošlu.

Upozornění: Na ceremonii je potřeba se přihlásit vždy nejmíň 14 dní dopředu, abych stihla vše připravit.

POTŘEBUJEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT?

Pokud bys měla jakékoliv otázky, neváhej se mi ozvat, buď na e-mailu info@barborasmrcinova.cz, na sociálních sítích, nebo volej na 721 352 334.