Masterclass zdarma

MÁM SE RÁDA A UMÍM SI NAJÍT ČAS PRO SEBE

A to i v mateřství!

Pomůžu ti probudit lásku k sobě samé, a ukážu ti, jak pracovat s pojmem "času" v mateřství.

Zeptala jsem se žen ve své online komunitě, co je teď nejvíc trápí, a s čím bych jim případně mohla pomoct. A výsledky byly překvapivé.

  • Z 90% si ženy stěžovaly, že se tak nějak nemají rády, teď a tady, v mateřství. Svoje tělo, které se v mateřství změnilo, svůj vzhled, i svoje tíživý myšlenky. A rády by na tom zapracovaly.
  • Zároveň mi většina z nich sdělila, že nemají vůbec čas pro sebe, a prostě neví, co s tím, jak to řešit. Protože jsou z toho už totálně unavený, vyčerpaný, a je jim do pláče, protože jim nemá kdo pomoct.

Vidíš se v tom taky?

Pak tě zvu k masterclass, která se bude konat už v pondělí 29.1.2024.

Pojď se do sebe znovu zamilovat

V nové roli. Roli maminky. A nauč se jednu unikátní vychytávku, která ti pomůže mít VÍC ČASU PRO SEBE.

KDY?

  • 29.1.2024
  • živě od 16:30 hodin

Ahoj, já jsem Barča

A jedna úspěšná žena, které si v online prostředí velmi vážím mi nedávno řekla: „Baru, vždyť ty jsi ztělesněním sebelásky. Šiř to kolem sebe. Ženy tě potřebují.“

A mě z toho spadla brada až na zem. Tématu sebelásky se věnuju zhruba 10 let, a neskutečně jsem se za tu dobu posunula. Moc mě ale potěšilo, že mě takhle vnímají i ženy kolem mě. Jako ženu, která se má ráda, a s láskou o sebe pečuje, i v těch těžších chvílích.

Proto jsem moc ráda, že i tobě můžu teď a tady s tématem sebelásky pomoct. Tohle téma se totiž nádherně prolíná do mateřství, a toho, že na sebe máme jako mámy velmi málo času. Dá se s tím vším něco dělat? Věř, že ano.

Přijď na masterclass MÁM SE RÁDA A UMÍM SI NAJÍT ČAS PRO SEBE, a já tě naučím, jak můžeš ve svém životě udělat velké posuny teď hned.