Přihlášení na lekce jógy v Milevsku

Přihlášení na lekci jógy

Jóga s Barčou

Komunitní centrum v Milevsku (1. patro staré pošty na náměstí)

Úterý 27.09.2022 

17:15 - 18:45

220 Kč

(Nebo dočerpání permanentky z jara.)

0
Jogínek už je přihlášených na lekci

Storno podmínky

Milé jogínky, pokud se přihlásíte na lekci jógy a rozhodnete se, že nakonec nepřijdete, MUSÍTE SE ODHLÁSIT A TO NEJPOZDĚJI 5 HODIN PŘED ZAČÁTKEM LEKCE, TEDY VŽDY ZHRUBA DO 12:00 HODIN. Kapacita sálu je omezená, a pokud se neodhlásíte zabíráte tím místo jiné jogínce, která by ráda přišla, ale z důvodu naplněné kapacity se už nemohla přihlásit. Zároveň taky chci mít přehled a nějaký systém, abyste se mi neodhlašovaly až na poslední chvíli.

Pokud se neodhlásíte, a na lekci nedorazíte, bude po vás cena lekce vyžadována při příští návštěvě.

Zároveň stanovuji minimální počet účastnic na jógové lekci, a to na 5 žen. Pokud se vás tedy do úterních 12:00 hodin přihlásí méně než pět, lekce bude zrušena. O jejím zrušení vás budu včas informovat pomocí SMS zprávy.

Děkuji za pochopení a respektování těchto storno podmínek.

Přihlášením na lekci jógy souhlasíte se storno podmínkami.

Upozornění

Upozorňuji vás, že já Barbora Smrčinová, nejsem zdravotnickou institucí ani lékařem. Pokud máte milé ženy jakékoliv vážné zdravotní problémy, prosím konzultujte svůj stav nejdříve s odborným lékařem předtím než půjdete na jógovou lekci. Mé lekce jógy a meditace nedoporučuji ženám s vážnými psychickými poruchami jako jsou hraniční stavy mysli, duševní poruchy, schizofrenie, ale i epilepsie, akutní porucha srdce či rizikové těhotenství. Pokud používáte jakékoliv léky, poraďte se nejdřív se svým lékařem, zda je pro vás jóga vhodná. Vždy poslouchejte své tělo.