Balíček meditací a afirmací pro harmonickou ženu

 • Máte pocit, že jste v permanentním napětí a stresu?
 • Cítíte, že potřebujete do svého života vnést víc klidu a harmonie?
 • Cítíte se často vyšťavená a už nevíte odkud čerpat energii?
 • Chcete o sebe začít víc pečovat a naučit se pracovat se svou energií?

Právě pro vás jsem připravila balíček 2 úžasných meditací a afirmací.

 

Naučím vás:  

 

 • jak očistit svoji mysl
 • jak se napojit na zdroj své energie a už navždy z něj čerpat sílu a radost do každého dne

Na co se můžete těšit?

Meditace Očistný vodopád

10 minutová meditace, díky které:

 • se hluboce uvolníte
 • se napojíte sama na sebe
 • necháte ze svého života odejít vše nepotřebné
 • dojde k vnitřní transformaci a hlubokému zklidnění
 • se očistíte a zharmonizujete

Meditace Vnitřní zahrada

17 minutová barevná meditace, díky které:

 • se zklidníte a uvolníte
 • se ocitnete v nádherné přírodě, která vás hluboce vyživí
 • se postupně napojíte na všechny živly
 • vyjádříte lásku a úctu ke všemu živému na této planetě
 • se napojíte na zdroj své síly a už navždy budete vědět, odkud čerpat energii
 • uvnitř svého těla i svojí mysli probudíte hravost a radost ze života

Meditaci Očistný vodopád si můžete pustit kdykoliv během dne. Když budete potřebovat "spláchnout" jakoukoliv nepříjemnou situaci či propustit ze své mysli zatěžující myšlenky. Skvěle vás také zklidní před spaním, díky elementu vody se příjemně očistíte, zharmonizujete a lehce vplujete do říše spánku.

Anička mi napsala k této meditaci tyto krásné řádky:

Meditace Očistný vodopád působí skutečně očistně až léčivě. Krásný nápad je kontrast pokojné řeky a burácející vody vodopádu a také ponoření se do hloubky a potom vystoupení na břeh. I díky kratšímu trvání si dokážu představit pustit si tuto meditaci kdykoliv, kdy to bude duše potřebovat - jako rituál pouštění všeho, co už neslouží.

Anna Ďarmatiwww.taichicentrum.sk

Meditaci Vnitřní zahrada jsem vytvořila jako podporu pro všechny ženy, které potřebují dočerpat do svého života energii, radost, hravost. Ocitnete se v nádherné barevné zahradě, postupně se napojíte na všechny živly - zemi, vodu, oheň, vzduch, éter. Díky této meditaci zjistíte, že zdroj své energie si nosíte v sobě a naučíte se z něj čerpat.

Jak se při poslechu cítila Žaneta?

Baru, meditace Vnitřní zahrada je opravdu nádherná, nabíjející energií. Krásný příběh, příjemná hudba i tvůj hlas. Až tak příjemná, že jsem u ní 2x usnula a až na 3. poslech dokázala zažít celé. Člověk si uvědomí, jak může být život krásný, barevný, šťavnatý, a že je úžasné, když si dokáže všímat maličkostí kolem sebe a propojit se s přírodou.

Žaneta Novákoválektorka jógy

+ jako BONUS získáte krásné afirmace

Afirmace, to jsou krátké věty, slovní spojení, které díky opakování (nahlas či v naší mysli), dokáží hluboce ovlivnit struktury v našem mozku a ovlivnit tak naše podvědomí. To, jaké věty volíme, tak může ovlivnit naše vnitřní přesvědčení a následně i náš život.

Jako bonus k těmto meditacím ode mě ZDARMA získáte 25 nádherných afirmací, mezi nimiž jsou ty, které vás zklidní, dobijí energií, láskou, a pomohou vám si uvědomit, že režisérem svého života jste pouze vy.

Afirmace ode mě dostanete ve 2 provedeních, a to ve formě:

 • afirmačních kartiček jako pdf soubor

- můžete si je tedy vytisknout a přilepit na nástěnku, ledničku, či zrcadlo v koupelně, nebo si je můžete uložit do telefonu a kdykoliv si je číst

 • 5 minutové mp3 nahrávky

- tuto Afirmační pětiminutovku (jak jí ráda říkám) tedy můžete kdykoliv poslouchat už namluvenou třeba ze svého telefonu

 

Jmenuji se Barbora Smrčinová a jsem průvodkyní žen na jejich cestě vědomého ženství. Jako lektorka jógy, ale taky manželka a máma vím, jakými skvělými pomocníky mohou být meditace, afirmace a vizualizace, na cestě ke spokojenému životu.

Obzvlášť teď v mateřství vnímám, jak důležitá je péče o samu sebe a meditace jsou skvělým nástrojem, jak se pohýčkat, dostat se znovu do rovnováhy a harmonie. Všechny zdroje naší síly a energie máme jen a pouze v sobě a je jen na nás, jak se s nimi naučíme hospodařit. 

Jsem velmi vděčná, že mohu touto cestou provázet i vás ženy, kterým záleží na vnitřní spokojenosti a radosti. 

Tak směle do toho. Dopřejte si ten nejlepší dárek, který můžete sama sobě dát. Čas pro sebe.

 

Takto o balíčku meditací a afirmací mluví ženy, které je už poslouchají:

Milá Barčo, moc děkuji za úžasné meditace. Poslouchat tvůj sametový hlas ve spojení s příjemnou hudbou je opravdové pohlazení na duši. Afirmace jsou moc krásně zpracované a na lednici se obzvlášť pěkně vyjímají. Moc doporučuji všem ženám, které se potřebují na chvilku zastavit a nabrat síly.

Alena PalasováPilates a jóga s citem, www.alenapalasova.cz

Obě meditace i afirmace jsou moc hezky udělané a provází v nich Báry jemný hlas. Meditaci Očistný vodopád jsem si užila nejvíc, protože to bylo přesně to, co jsem v danou chvíli potřebovala. Po meditaci jsem se cítila uvolněnější a "lehčí". Pětiminutovkami jsem si navodila správnou energii, jsou krátké a příjemně nastartují den. A potěšila mě jejich pdf verze. Vnitřní zahrada je vizualizace, se kterou sama pracuji, tak jsem se díky meditaci naladila na tu svou zahradu. Meditovat doporučuji každému a v dnešní době to považuji za nezbytnost. Hlavně pokud máte roztěkanou mysl, nejde vám zkrotit myšlenky a celkově potřebujete zklidnit, zpomalit a být víc se spojení se svým nitrem.

Kristýna Suchápodpora žen v těhotenství a mateřství, www.kristynasucha.cz

Obe meditácie som si vypočula večer. Sú vedené príjemným, láskavým hlasom vo veľmi pokojnom tempe, no vôbec som nemala tendenciu zadriemať. S ľahkosťou som sledovala krásne obrazy, ktorými boli meditácie / vizualizácie popretkávané. Vnútorná záhrada veľmi zaujímavým spôsobom - cez farby dúhy - pracuje s ponorením sa do seba a v závere s napojením sa späť na vonkajší svet. Jednotlivé živly sú predstavené nápadito a ich posolstvo a spôsob, akým nás môžu podporiť a dodať silu, ma veľmi oslovili. Pri celej meditácii som sa cítila v hlbokom kontakte so svojou ženskosťou.

Anna Ďarmatiwww.taichicentrum.sk

Kolik tento balíček stojí?

 

Přibližně tolik, co půlhodinová relaxační masáž.

Akorát místo uvolňování svalů na vašem těle si necháte pohýčkat svoji duši. Zažijete hluboké uvolnění a najdete svůj zdroj energie a radosti, který vám bude už navždy k dispozici.

Meditace i s afirmacemi vám pošlu e-mailem ve formátu mp3. Můžete je poslouchat online, nebo si je stáhnout do mobilu či počítače.

Cena tohoto balíčku je 289,- Kč.

Na kolik si ceníte vy vaší pohody a vyrovnanosti?

 

Záleží mi na tom, abyste byly spokojené. Pokud zjistíte, že meditace nejsou pro vás to pravé, NABÍZÍM GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od koupě balíčku a já vám vrátím peníze zpět v plné výši.

Barbora Smrčinováautorka meditací a afirmací

Potřebujete pomoc?

Pokud byste měly jakékoliv otázky, neváhejte mi napsat na barbora@barborasmrcinova.cz.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.