Taneční meditace Probuzení divošky

Probuď svoji šelmu, dravou i ladnou, jemnou i smyslnou

 • Už máš dost toho být pořád hodnou holčičkou?
 • Potlačila jsi v sobě za poslední měsíce naprosto samu sebe?
 • Chceš se znovu napojit na své tělo, na svou smyslnost a divokost?
 • Chceš se cítit jako lvice? Ladná, krásná, přirozená, naprosto v souladu sama se sebou?

Nebo to možná cítíš jinak!

 • Možná, už jsi vykročila na cestu sebepoznání a cítíš, že je v tobě jako v ženě mnohem víc.
 • Že v tobě dřímá úžasná ženská smyslná energie.
 • Energie, díky které se můžeš cítit jako opravdová bohyně.
 • Ale zatím nevíš, jak v sobě tuto energii probudit!

Jsem tu pro tebe a pomůžu ti!

 

Jmenuji se Barbora Smrčinová

 

A jsem žena. Jednou ladná, křehká víla. Jindy ohnivá divoženka. Jsem lektorkou slastné ženské jógy, tvořím léčivé meditace a snažím se inspirovat ostatní divoženky, aby nastoupily na cestu vědomého ženství.

Před dávnou dobou jsem byla naprosto odpojená sama od sebe i od svého fyzického těla. Pak jsem ale objevila jógu, meditace, své pánevní dno i svoji cykličnost. Začala jsem krůček po krůčku znovu vnímat své tělo, jeho krásu, jeho moudrost. Objevila jsem v sobě úžasnou ženskou energii, jemnou, křehkou, pečující, ale i divokou, vášnivou a smyslnou.

Vykročila jsem na úžasnou cestu sebepoznání. Mám za sebou už mnoho zkušeností a prožitků, a mé srdce volá po tom, pomáhat i ostatním ženám a předávat své zkušenosti dál.

A teď chci pomoci i tobě

Vytvořila jsem tuto jedinečnou taneční meditaci

Taneční meditace, díky které:

 • se naladíš na své ženské tělo
 • se hluboce propojíš s přírodou
 • v sobě probudíš svou smyslnou energii
 • procítíš divokost a vášeň ve svém těle
 • odhodíš všechny své masky
 • se naprosto oddáš přítomnému okamžiku

Pojď společně se mnou objevit svoji divokost a smyslnost!

 • Určitě to taky znáš - "být hodnou holčičkou". Být slušná, upravená, každému se zalíbit a všem vyhovět. Slovo ne, není ve tvém slovníku. Je to proto, že nejsi spojená sama se sebou. Nejsi spojená ani se svým tělem, ani se svým nitrem. Přitom se uvnitř tebe nachází obrovský potenciál. Uvnitř sebe máš divošku, takovou malou ohnivou čertici, která je naprosto spojená se svým krásným tělem. Ví, kdo je a ví, co chce.
 • Tuto meditaci jsem vytvořila se záměrem probudit v tobě tu tvou divokou potlačenou stránku. Stránku sama sebe, kterou si možná teď ani neuvědomuješ. Je tak hluboko potlačená, že se na ní nedokážeš nacítit, ani naladit. Přitom je tak důležitá pro to, aby v tvém životě byla rovnováha, a aby ses opravdu cítila jako ŹENA.

Je to meditace, kterou si nádherně protančíš, při které se zase zpátky naladíš na své ženské tělo. Spojíš se nejen se svým tělem, ale i se svým nitrem. A to je v dnešní době, kdy žijeme často jen v našich myšlenkách, moc a moc důležité a velmi léčivé. V meditaci nádherně procítíš svá ňadra, své ženské lůno a probudíš v sobě smyslnou energii, vášeň i slast. V meditaci budeš tančit nádhernou přírodou. Zaskáčeš si u ohně v rytmu bubnů, odhodíš a necháš spálit všechny své masky, které nosíš. A potom se za zvuku deště zklidníš, naladíš na svoji jemnost a ladnost a doslova se jako žena ve svém těle probudíš! 

Jaké zkušenosti mají divoženky, které už meditaci poslouchají?

Milá Baru, taneční meditace Probuzení divošky je naprosto úžasná. Poslední dny jsem byla hodně unavená a nešlo mi to se úplně propojit se sebou, a díky tvojí meditaci se mi to podařilo. Napojila jsem se na zemi, na svůj střed, měla jsem krásné vizualizace, jak do ohně odhazuji vše nepotřebné a následně to ještě smyl déšť. Bylo to nabíjející a uvolňující. Díky. Tuto meditaci doporučuji všem ženám, které se chtějí více propojit samy se sebou, se svým tělem a svou divokostí.
Kristýna Suchá, podpora žen v těhotenství a mateřstvíwww.kristynasucha.cz
Tanečná meditácia bola pre mňa lahôdka. Sama tancujem so ženami a tak som na tieto veci dosť náročná. Vaša meditácia ma vôbec nesklamala, naopak, rozvlnila, uvoľnila a inšpirovala. Bola to radosť tancovať si v lese v spojení s mojou divoškou, dokonca sa mi to zdalo moc krátke, užívala by som si to i dlhšie 🙂
Lenka Zajacová, tanečná lektorka a sprievodkyňa žienwww.loonadancebelgique.eu, www.lafemmecyclique.eu

Kolik tato taneční meditace stojí?

Bude tě stát určitě míň, než kolik by jsi zaplatila třeba za lekci flirt dance, za večer na nějaké skvělé taneční párty, nebo za terapii léčení ženské duše či terapii tancem. 

Navíc si tuto meditaci můžeš pouštět znovu a znovu, a probouzet tak v sobě svojí divošku kdykoliv to tvoje ženská duše bude potřebovat.

Cenu této taneční meditace jsem stanovila na 219,- Kč

Pojď společně se mnou objevit svojí divokost a smyslnost a dej sbohem té hodné holčičce!

Chci meditaci Probuzení divošky

Co na meditaci říká další divoženka?

Taneční meditace Probuzení divošky je opravdu očišťující a šťavnatou záležitostí. Chvílemi jsem se i červenala 🙂 Meditaci jsem si musela hned několikrát zopakovat. Je vidět, že moje vnitřní divoška potřebovala opravdu probudit. Teď je konečně ve své plné síle. Děkuji za ten zážitek.
Hana Pozdílkovátvůrkyně a ilustrátorka

Taneční meditaci Probuzení divošky doporučuji všem odvážným ženám, které už chvilku pracují na rozvoji své ženské energie. V meditaci si totiž neberu servítky a jdu rovnou do hloubky. Hned na začátku meditace se velmi intenzivně a smyslně spojíš se svou yoni i svými ňadry. Pro ženy, které se svým ženstvím a vědomou sexualitou dosud nepracovaly, to pro začátek může být trochu hrrr.

Věř ale milá divoženko svojí intuici, poslechni si ukázku meditace výše, a pokud jsi na začátku své cesty a cítíš, že tě tvé srdce k tomuto zážitku táhne, jdi do toho a meditaci si dopřej. Budu se na tebe těšit.

S láskou Barča

Potřebuješ pomoc?

Pokud by jsi měla jakékoliv otázky, neváhej mi napsat na barbora@barborasmrcinova.cz.

Jsem tu pro tebe a ráda ti pomůžu.