Laskavá terapie pro ženy

CESTA K HARMONII ŽENSTVÍ

 • Cítíš, že teď fakt, ale fakt nejsi ženou na vlně harmonie?
 • Jsi unavená, vyšťavená, nespokojená, nebo řešíš nějaký problém v oblasti svého ženství?
 • Ráda by ses někomu svěřila, ale ve tvém okolí není nikdo, kdo by pro tvá trápení našel pochopení?
 • Potřebuješ nakopnout, podpořit, a fouknout do svých křídel?
 • Cítíš, že potřebuješ zjemnit, zpomalit, naučit se vědomě propojovat se svým ženským tělem a lůnem?
 • Chceš si vzít zpět svou sílu, a hrdě ukazovat světu své přednosti?

Pak jsi tu správně a já tě srdečně zvu k

LASKAVÉ TERAPII,

která je určená všem ženám, které chtějí vyskočit z kolotoče svých povinností, zastavit se, a vydat se pomalým vědomým krokem na cestu k harmoničtějšímu životu.

Laskavá terapie je online setkání, které se mnou můžeš absolvovat jednou i vícekrát. Záleží jen na tobě.

 • V laskavé terapii se společně koukneme na to, co tě v životě tíží, kde stagnuje tvá energie, a jak se můžeš pohnout z místa.
 • Předám ti funkční tipy ze světa jógy, meditací, rozkvětu ženské energie, ženského lůna i pánevního dna.
 • Ukážu ti, jak efektivně pracovat s myslí, potenciálem tvojí duše, živly, ženskou cykličností a vůněmi tak, aby sis jako žena harmonicky plula svými dny.

Však víš, na své cestě životem je tak snadné se ztratit. Obzvlášť v dnešním dynamickém světě plným protichůdných informací. Možná sama cítíš, že jsi často zaseklá v kolotoči svých myšlenek, a přemýšlíš nad tím, jak být lepší, dokonalejší ženou. A právě v tom je kámen úrazu - nestačí přemýšlet, důležitá je akce - tedy jít se vědomě propojovat se svým tělem i podstatou svého ženství.

Možná už jsi zkoušela jít do praxe a prožitku, studovala sis různé návody, ale pořád cítíš, že to nějak není ono. Pořád nevíš, jak to máš uchopit.

Víš proč?

Protože jsi možná zkoušela nějaké univerzální rady a tipy, ale nenaslouchala jsi při tom sama sobě. Každá žena je jiná, a tak si každá z nás musí

NAJÍT SVOU INDIVIDUÁLNÍ CESTU K HARMONICKÉMU ŽENSTVÍ

I ty!

A o tom to celé je. Nořit se pomalu a postupně do hlubin sebe sama, prožívat svou ženskost skrze své tělo, a hledat odpovědi na otázky ve svém nitru. A já tě k těm odpovědím ráda doprovodím.

Co tě v laskavé terapii čeká?

ÚVODNÍ DOTAZNÍK

E-mailem ti pošlu dotazník, který ti pomůže setřídit si myšlenky, a mně pomůže se lépe naladit na tebe a tvá trápení už před terapií. Ujasníš si, co chceš řešit, jaké téma tě tíží, a do terapie už potom krásně hladce vplujeme s jasným záměrem.

ONLINE TERAPIE

Naše setkání bude trvat přibližně 90 - 120 minut. Spojíme se na platformách Messenger, či WhatsApp. Na úvod se na sebe naladíme, probereme tvojí aktuální situaci, vyslechnu tě, půjdeme společně do praxe a do prožitku. Následně ti předám tipy pro tvé domácí "samoopečování".

SHRNUTÍ TERAPIE

Po našem setkání ti pošlu pdfko, ve kterém budeš mít shrnuté vše, co jsme spolu probíraly, a laskavé, pomalé akční kroky, které můžeš začít postupně zařazovat do svého každodenního života.

Jak laskavá terapie probíhá?

 • Na začátku se seznámíme, a navážeme na dotazník, který nám pomůže se zaměřit na hlavní téma celé terapie. Společně probereme co tě trápí, kde cítíš nesoulad, a co potřebuješ ve svém životě a ženství řešit. Vyslechnu tě. Věřím, že svěřit se někomu a sdílet s jinou ženou svá trápení - už jen to je velmi léčivé.
 • Nacítím se na tebe, na tvou duši, a nechám se vést intuicí. Ona už mi prozradí, která cesta pro tebe bude nejlepší.
 • Někdy půjdeme rovnou do praxe - projdeš si LÉČIVOU MEDITACÍ, půjdeme cestou vizualizací, u kterých si budeme povídat. Nebo ti ukážu, a rovnou si vyzkoušíš, jógové techniky, které probudí tvé ŽENSKÉ LŮNO, pomohou ti přijmout tvou cykličnost, naučí tě jemnosti, či v tobě probudí tvou vnitřní divoženku.
 • Společně se podíváme na nastavení tvé mysli, a já ti ukážu, jak můžeš propouštět staré nefunkční vzorce, a proměňovat svou realitu.
 • Jindy zase půjdeme cestou povídání, kdy se budeš SVĚŘOVAT, SDÍLET, a já ti dám náhledy, a tipy pro tvé harmoničtější bytí.
 • Vše záleží na našem propojení. Každá z nás je jiná, a tak každé vyhovuje trošku jiný přístup. Jako průvodkyně zvolím to, co zacítím, že ti nejvíce sedne a opravdu pomůže.
 • Jsem člověk, ve kterém všechno ještě postupně doznívá, a tak čekej, že ti po našem setkání pošlu pdfko, ve kterém budeš mít shrnuté nejen všechny tipy pro tvé domácí naciťování, ale taky DALŠÍ VHLEDY, které mě napadnou, a zacítím, že budou pro tvou vnitřní harmonii důležité.

Co všechno díky laskavé terapii získáš?

 • ZÍSKÁŠ VĚTŠÍ DŮVĚRU V SEBE A SVÉ SCHOPNOSTI
  Fouknu do tvých křídel, dodám ti energii a šťávu, aby sis hrdě stoupla, a mohla jsi vykročit vstříc svému harmoničtějšímu prožívání života.
 • NAUČÍŠ SE EFEKTIVNÍ TECHNIKY, DÍKY KTERÝM ZAČNEŠ POSTUPNĚ MĚNIT PROŽÍVÁNÍ SVÉHO ŽIVOTA A ŽENSTVÍ
  Miluju, když se ženy učí jít do akce, když mají chuť a odvahu, začít se na sebe a své tělo naciťovat. Když se učí být vnímavější ke svým potřebám. A objevují to, jak se vymanit z každodenního kolotoče svých myšlenek.
 • ROZPROUDÍŠ SVOU SMYSLNOST A OTEVŘEŠ SE ZDRAVÉ SEXUALITĚ
  Za svou smyslnost a divokost se nemusíš stydět, nemusíš se schovávat, protože i ona je tvou přirozenou součástí. A je velmi léčivé se jí otevírat. Poznáš, jak se skrze své lůno naciťovat na energie slasti, uzemnění, a jak se s důvěrou oddat slastnému prožívání tvého ženství.
 • BUDEŠ ZNÁT JASNOU CESTU, PO KTERÉ MÁŠ KRÁČET
  Cestu, která povede z pocitů "nejsem dost dobrá, "nevím, kudy kam" a "jsem neschopná", k pocitům vnitřní síly, sebepřijetí a tomu, že jsi jako žena a bytost naprosto v pořádku už tady a teď.
 • JEMNOST SE STANE PŘIROZENOU SOUČÁSTÍ TEBE SAMÉ
  Už žádné sebeobviňování za to, že jsi moc citlivá, křehká, jemná. Jsi žena, a jemnost je tvá supersíla, kterou můžeš s klidem projevovat jak před sebou, tak před okolím. Stejně jako to být náladová, praštěná, veselá, či smutná.
 • NAUČÍŠ SE ZPRACOVÁVAT SVOJE BOLÍSTKY, ZRANĚNÍ A NEPOHODLÍ, KTERÉ SE USADILO VE TVÉM TĚLE, I TVÉ MYSLI
  Ráda vidím, když ženy převezmou zodpovědnost za svůj život, i za své tělo. Když se učí nejrůznější techniky, a jsou odhodlané pomoci si samy, nebo mají tu odvahu to alespoň zkoušet.

I já jsem kdysi svěřovala důvěru jiným lidem, a čekala jsem, že oni za mě mé problémy vyřeší (doktoři, rodina, kamarádky). Čekala jsem na spásu, která nepřicházela. Tenkrát jsem prožívala období plné vnitřního chaosu, bolestí těla, a nevěděla jsem, že já sama můžu převzít zodpovědnost za svůj život.

ZLOMOVÝM OKAMŽIKEM BYLO, KDYŽ JSEM SE ROZHODLA, ŽE TAKHLE UŽ ŽÍT NECHCI, A CHCI VZÍT ŽIVOT DO VLASTNÍCH RUKOU.

V tu dobu začaly do mého života připlouvat inspirativní ženy, takové průvodkyně na mé cestě k harmoničtějšímu životu.

Začala jsem se učit o svém ženském těle, o změnách nastavení mysli, o meditacích, józe, ženském lůnu, aromaterapii. To všechno ze mě udělalo jinou bytost, laskavější, opravdovější. Ani já nejsem dokonalá, to nikdo. Ale neustále se učím, naslouchám si, a když mi není dobře, snažím se s tím něco udělat.

Jednoduše využiju tu spoustu božích harmonizačních technik, které jsem se za poslední roky naučila. Nebo když je opravdu nejhůř, i já si přizvu ke své cestě jinou průvodkyni, která mě nakopne, podpoří a posvítí na tu mou cestu životem.

Proto ti dokážu pomoct a nasměrovat tě. Protože i já jsem ještě nedávno byla tam, kde jsi teď možná ty, a prošlapávala jsem (a stále prošlapávám) cestu k vnitřní harmonii.

Se vším se dá pracovat. Jen musíš udělat ten první krok. Je to na tobě.

Vykroč na cestu k harmonii tvého ženství

BUDE MI CTÍ BÝT TI OPOROU, PODPOROU A PRŮVODCEM NA TVÉ CESTĚ ŽIVOTEM

Nečekej na další "AŽ".

Nedovol, aby ti život protekl mezi prsty.

Změna může přijít tady a teď. Stačí, když se pro ni rozhodneš.

LASKAVOU TERAPII

 v době trvání 90 - 120 minut

ti nabízím za

2 500 Kč

Terapii si můžeš rovnou objednat a zaplatit. Následně se spolu domluvíme na nejbližím možném termínu, a já ti pošlu úvodní dotazník k vyplnění. Po našem setkání obdržíš pdfko s hodnotnými tipy pro tvůj harmoničtější život.

Odhodlaným ženám také nabízím 3 měsíční Cestu k harmonii ženství, která obsahuje 6 těchto laskavých terapií a spoustu dalších bonusů. Už brzy ti dám vědět víc.

Těším se na naše propojení v laskavé terapii

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.