Jak probudit své pánevní dno

a objevit v sobě skrytý zdroj síly

0 žen
už objevilo svůj zdroj síly

Chcete se naučit pracovat se svým pánevním dnem? Připravila jsem pro vás praktický e-book "Jak probudit své pánevní dno a objevit v sobě skrytý zdroj síly". Na co se můžete těšit?

  • základní teoretické znalosti
    Předám vám základní teoretické povědomí o pánevním dnu. Dozvíte se, jak dokonale propracovaný systém ve svém těle máte.
  • jemné cvičení a naciťování
    V praktické části se naučíte jemným způsobem navnímat své pánevní dno a plně využít vlnu ženské energie ve svůj prospěch.
Stáhnout e-book ZDARMA

Co o e-booku říkají čtenářky?

Barčin e-book je tím nejlaskavěji napsaným průvodcem, jaký jsem kdy četla. Je nádhera ho číst a přijde mi, jako by mi to vysvětlovala blízká kamarádka. Každá stránka pohladí po duši a ukazuje mi důležitost péče o mě samotnou. Jako dula a lektorka hypnoporodu učím ženy, jak důležité je posilovat pánevní dno a tady je to krásně, jasně a velmi laskavě popsané. Díky teorii, praxi, vizualizacím a pomůckám budete hravě vědět, jak na to. Doporučuji nejen v těhotenství, ale odteď už každý den.

Šárka Chapmandula a lektorka hypnoporodu, www.klidnamama.cz

Barčin e-book o pánevním dnu jsem pročetla jedním dechem. Líbí se mi prokliky na hudební inspirace k tanci, souzním s takovýmhle tvořivým a hravým přístupem 🙂 I když sama už nějakou práci s pánevním dnem dělám, je to pro mě krásné připomenutí základů a motivace pro pokračování v napojování se na tento Zdroj ženské síly. Doporučuju k přečtení každé ženě – jsou tu přehledné informace o tématu a krásná jednoduchá cvičení. A opravdu cítit své Lůno potřebujeme všechny!

Zuza Pipkovátvůrkyně a průvodkyně tanečních meditací Meditančení a dalších, www.divozena.cz

Ebook Barči Smrčinové je velmi hodnotný a profesionálně zpracovaný. Moc mě nadchla jeho přehlednost, krásné obrázky a linky na hudbu v praktické části. Při četbě mě překvapilo několik AHA momentů se kterými jsem připravená pracovat. Myslím, že je to velmi přínosné a důležité téma, které by mělo být téměř povinnou četbou pro každou dívku i zralou ženu. Přidanou hodnotou je poutavý, empatický a vkusný jazyk autorky. Doporučuji.

Bc. Jiřina Oršlováučitelka MŠ a autorka blogu Písničková dílna, www.jirinaorslova.cz

Ebook je úžasný plný pro mě nových informací. Díky e-booku jsem měla možnost poznat a propojit se svou ženskostí. Děkuji moc za tento krásný zážitek, který doporučuji všem.

Jana Svobodovásvoboda mysli, www.jana-svobodova.cz