Jak probudit své pánevní dno

a objevit v sobě skrytý zdroj síly

Taky už jsi několikrát slyšela věty typu:

 • Zaměř se na své pánevní dno.
 • Stáhni svaly pánevního dna.
 • Tajemství silného těla tkví v silném pánevním dnu.
 • Rozkoš si můžeš užívat jen když vnímáš své pánevní dno.

Ale.....

 • Sama vlastně vůbec nevíš, kde ve svém těle svaly pánevního dna máš.
 • Nevíš, jak je máš posilovat, a jak se propojit se svým ženským lůnem.
 • Možná uvnitř sebe cítíš, že pánevní dno je něco víc, než jen soubor svalů a kostí.

Pokud tápeš v krajinách svého ženského lůna a pánevního dna, bude mi velkou ctí tě provázet

0
žen
už objevilo svůj zdroj síly

Připravila jsem pro tebe tento praktický e-book, díky kterému se konečně seznámíš se svým pánevním dnem.

Ve 32 stránkách tě provedu:

 • základní teorií
  Předám ti základní teoretické povědomí o pánevním dnu. Dozvíš se, jak dokonale propracovaný systém ve svém těle máš.
 • jemným cvičením a naciťováním
  V praktické části se naučíš jemným způsobem navnímat své pánevní dno a plně využít vlnu ženské energie ve svůj prospěch.

Co o e-booku říkají čtenářky?

Barčin e-book je tím nejlaskavěji napsaným průvodcem, jaký jsem kdy četla. Je nádhera ho číst a přijde mi, jako by mi to vysvětlovala blízká kamarádka. Každá stránka pohladí po duši a ukazuje mi důležitost péče o mě samotnou. Jako dula a lektorka hypnoporodu učím ženy, jak důležité je posilovat pánevní dno a tady je to krásně, jasně a velmi laskavě popsané. Díky teorii, praxi, vizualizacím a pomůckám budete hravě vědět, jak na to. Doporučuji nejen v těhotenství, ale odteď už každý den.
Šárka Chapmandula a lektorka hypnoporodu, www.klidnamama.cz
Barčin e-book o pánevním dnu jsem pročetla jedním dechem. Líbí se mi prokliky na hudební inspirace k tanci, souzním s takovýmhle tvořivým a hravým přístupem 🙂 I když sama už nějakou práci s pánevním dnem dělám, je to pro mě krásné připomenutí základů a motivace pro pokračování v napojování se na tento Zdroj ženské síly. Doporučuju k přečtení každé ženě – jsou tu přehledné informace o tématu a krásná jednoduchá cvičení. A opravdu cítit své Lůno potřebujeme všechny!
Zuza Pipkovátvůrkyně a průvodkyně tanečních meditací, www.divozena.cz
Ebook Barči Smrčinové je velmi hodnotný a profesionálně zpracovaný. Moc mě nadchla jeho přehlednost, krásné obrázky a linky na hudbu v praktické části. Při četbě mě překvapilo několik AHA momentů se kterými jsem připravená pracovat. Myslím, že je to velmi přínosné a důležité téma, které by mělo být téměř povinnou četbou pro každou dívku i zralou ženu. Přidanou hodnotou je poutavý, empatický a vkusný jazyk autorky. Doporučuji.
Bc. Jiřina Oršlováučitelka MŠ a autorka blogu Písničková dílna, www.jirinaorslova.cz
Ebook je úžasný plný pro mě nových informací. Díky e-booku jsem měla možnost poznat a propojit se svou ženskostí. Děkuji moc za tento krásný zážitek, který doporučuji všem.
Jana Svobodovásvoboda mysli, www.jana-svobodova.cz

Z celého srdce si přeji, aby se co nejvíce žen propojilo se svým ženstvím, se svým ženským lůnem i pánevním dnem. Proto jsem se rozhodla nabízet tento e-book zcela zdarma.

To ale není všechno. Chci ti pomoci a tu tvojí cestu s objevováním pánevního dna ti ještě více usnadnit. Právě proto jsem k tomuto e-booku připravila úžasnou 20 minutovou mp3 nahrávku Probuzení pánevního dna, ve které tě povedu krok za krokem.

Více informací o této nahrávce se dozvíš na konci e-booku Jak probudit své pánevní dno a objevit v sobě skrytý zdroj síly.

Potřebuješ pomoc?

Pokud by jsi měla jakékoliv otázky, neváhej mi napsat na barbora@barborasmrcinova.cz.

Jsem tu pro tebe a ráda ti pomůžu.